Salezjańska Kamera nagrywa nowy teledysk

Pierwszy teledysk nagrywany przez Salezjańską Kamerę w tym roku jest już prawie  gotowy. Proponujemy oczywiście tematykę świąteczną – wszyscy przecież niecierpliwie czekamy na ten wyjątkowy czas.

W tym roku uczniowie przygotowują dla wszystkich niespodziankę. W teledysku wystąpią nie tylko uczniowie, pojawią się także zwierzęta. Nie możemy zdradzać szczegółów. Mamy nadzieję, że ten nowatorski pomysł przypadnie widzom do gustu.

Przedostatnie  ujęcia nagraliśmy w miniony weekend na Starym Rynku. Mikołajkowa sceneria, klimat radosnego, łagodnego oczekiwania sprzyjał twórczej pracy. Na widok świecącej, ustrojonej jak księżniczka choinki wszystkim zaświeciły się oczy. Mamy nadzieję, że tę magię uda się zatrzymać w naszym teledysku.

Będzie się można o tym przekonać już 18 grudnia. Właśnie wtedy planowana jest premiera naszego teledysku. Szczególnie niecierpliwie czekają na to wydarzenie uczniowie klas III, którzy dzielnie wspierali swoich młodszych kolegów, swoich następców.

Zdjęcia w galerii.