Doskonałe wyniki na koniec roku …

Miniony tydzień stał pod znakiem turniejów unihokeja. Cztery nasze drużyny grały w pierwszej rundzie Mistrzostw Poznania w unihokeju. Najpierw w środę walczyły dziewczynki z „podstawówki” i wygrały dwa mecze w stosunku 7:1 z SP 14 i 8:0 z SP 65. W czwartek dziewczyny z naszego gimnazjum rozgromiły rywalki z Gimnazjum nr 60 w stosunku 11:0, a chłopcy ze szkoły podstawowej pokonali rywali z SP 29 5:0, a drużynę z SP 61 aż 8:1. Jako ostatni do rywalizacji stanęli chłopacy z naszego gimnazjum. Mecze były już bardziej zacięte, ale wygrane  4:0 kolejno z Gimnazjum nr 12 i nr 31.

Dzięki temu po raz pierwszy w historii cztery nasze drużyny przeszły do drugiej rundy Mistrzostw Poznania w unihokeju.

Składy drużyn

PSSP – dziewczęta: Anna Kolecka, Maja Gosławska, Martyna Wawrzyniak, Maria Wyrwińska, Magda Mołoń, Basia Brzezińska, Karolina Miłkowska, Zosia Wawrzyniak, Emilia Olbińska.

PSSP – chłopcy: Przemek Pers, Patryk Węcławiak, Hubert Jaźwicki, Bartek Jaźwicki, Kacper Jaźwicki, Stasiu Płuciennik, Szymon Wiśniewski, Marek Bąk, Tomek Brodniewicz, Krzysiu Matuszewski.

PGS – dziewczyny: Magda Pakuła, Monika Michniak, Jadwiga Wyrwińska, Gosia Chrościńska, Marta Wiśniewska, Jowita Kwiatkowska, Martyna Manicka, Ewelina Wajnert, Basia Binczewska, Jadwiga Płuciennik i Ola Sucharska.

PGS – chłopacy: Jan Kolanowski, Szymon Skwarek, Błażej Kosicki, Piotr Barełkowski, Mateusz Buliński, Mateusz Boiński, Jan Parafiński, Antoni Parafiński, Marcin Pakuła, Wiktor Kurzawski, Marc Brotier, Roman Rausz, Jan Węgrzynowski i Marcel Markiewicz.

Gratulacje!!!

Zapraszamy do galerii.