Puchar 5 Milionów ….

15 grudnia w Arenie miały miejsce zawody pod nazwą Puchar 5 Milionów. Naszą szkołę reprezentowało 36 uczniów. Dzieci brały udział w rozmaitych wyścigach o tematyce Bożonarodzeniowej takich jak zbieranie prezentów do worka, rysowanie gwiazdy betlejemskiej, strojenie choinki czy wkładanie reniferów do mikołajkowej skarpety. Ponadto uczestnicy mieli okazję bawić się na  dmuchanych zjeżdżalniach, skakać na trampolinie, malować twarze, robić kartki świąteczne. Reprezentacja naszej szkoły, dzielnie walcząc, zdobyła w tych rozgrywkach trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!!
Skład dzielnej drużyny:
Klasy 1: Agnieszka Pers, Alicja Skrzypczak, Klara Dąbkiewicz, Jan Wiśniewski, Jan Rister, Stanisław Winter, Leonard Bąk,
Klasy 2: Jan Drajer, Ignacy Dąbkiewicz, Dawid Rychlik, Zofia Błachowska, Anna Żarna, Dobrochna Wiśniewska
Klasy 3: Julianna Lisiecka, Elżbieta Abai, Maria Stryczyńska, Adam Urbański, Stanisław Parafiański, Paweł Mikołajczak
Klasa 4: Klara Miś, Zuzanna Jachowska, Kacper Kaźmierczak, Barbara Brzezińska, Mateusz Sroka, Mateusz Matuszewski, Bartosz Górski, Zofia Wawrzyniak, Emilia Mieloch, Jan Milanowski, Karolina Miłkowska, Matylda Kubiak, Maria Węgrzynowska, Magdalena Stryczyńska
Klasa 5: Przemysław Pers, Mikołaj Płaszczewski
Klasa 6: Tomasz Jędra