Sportowe podsumowanie

Zbliża się koniec roku i warto podsumować zawody sportowe, które odbywały się w naszej szkole. Warto wiedzieć, że nasza szkoła nie tylko startuje w różnego rodzaju rozgrywkach, ale również je organizuje. Od września do grudnia odbyły się u nas turnieje tenisa stołowego, badmintona, piłki siatkowej i koszykowej. Warto podkreślić, że pierwszy raz nasze dziewczęta z gimnazjum awansowały do drugiej rundy Mistrzostw Poznania w koszykówce po turnieju w naszej hali sportowej.

Organizacją zajmowali się nauczyciele wychowania fizycznego, ale ważną rolę w przeprowadzeniu zawodów odegrali uczniowie, którzy byli zaangażowani w sędziowanie. Dzięki czemu zdobyli wiele nowych umiejętności. Już niebawem w naszej szkole odbędzie się turniej piłki nożnej halowej i będą mogli się znowu sprawdzić w roli organizatora.

Zapraszamy do galerii.