Szlachetna Paczka trafiła do rodziny!

Dziękuję serdecznie wszystkim uczniom, rodzicom, dyrekcji i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie Szlachetnej Paczki!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Gdy przywiozłyśmy paczki do domu Pani Kasi, cała rodzina była zszokowana gdy wnosiłyśmy kolejne i kolejne pakunki 🙂 Zaczęło się rozpakowywanie paczek i wielka radość! Maria zarządziła by otwierać paczki w kolejności od najmniejszej do największej a największą zostawić na koniec 🙂 Na pierwszy ogień poszła paczka, w której znalazły się plecaki dla chłopaków, które niezmiernie przypadły im do gustu. Maria bardzo ucieszyła się gdy zobaczyła orzechy piorące, krzyczała do pani Kasi: “mamo, mamo, już nie będę miała takiej wysypki jak po tym Arielu”. Dziewczynka nie mogła też wyjść z podziwu gdy zobaczyła biżuterię jej ofiarowaną bransoletki i kolczyki. Zarządziła też, że zeszyty i artykuły papiernicze, które dostała będą tylko jej i nie będzie pożyczać ich braciom! Wielką radością była też dla pani Izy niezmierzona ilość ręczników, które bardzo jej się przydadzą. Jeden zestaw zapakowany był jak to ujęła Maria “jak w prawdziwym hotelu”. Gdy dobrnęliśmy do środków czystości i kosmetyków pani Kasia powiedziała, że baardzo jej się przydadzą, szczególnie Emolium dla Marii. Następne w kolejce były pudełka ze zdrową żywnością i ubraniami 🙂 Gdy Maria rozpakowywała pudełka nie mogła przestać się cieszyć z tego ile pyszności czekało na nią w środku. Mąki, ciastka, kasze, makarony, płatki, muesli – wszystko do jej osobistej dyspozycji. Z kolei po otwarciu pudełka z ubraniami obie panie były w niebie. Skarpetki dla obu synów, sukienki dla Marii, spodnie, garsonka, śliczna kurteczka, nauszniki, które Maria założyła i nie chciała zdjąć 🙂 Pani Kasia strasznie ucieszyła się z pięknego kożuszka oraz z brewiarzy. Oczywiście uwadze Marii nie uszły jej zdaniem “urocze i niepowtarzalne” prace ręczne jak i kartki wykonane przez dzieci, oraz pudła poozdabiane napisami Merry Christmas, które jej się strasznie podobały. Na koniec rozpakowywania prezentów zostało oczywiście największe pudło, w którym znalazły się 3 potężne poduchy, w które Maria momentalnie się wtuliła. Gdy nasza wizyta dobiegała końca pani Kasia poczęstowała nas jeszcze zieloną herbatą i piernikami, które robiły jak to ujęła Maria “przez 5 godzin, myślałam że nigdy nie skończymy ;)”. Gdy opuszczałyśmy rodzinę nie było końca radości, podziękowaniom i wdzięczności darczyńcom. Pani Kasia powiedziała nam, że jej mąż zawsze był dobry dla innych i nigdy nie przeszedł obojętnie obok osoby, która potrzebowała pomocy i teraz właśnie jej rodzina otrzymała pomoc gdy byli w potrzebie.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Serdecznie dziękuję Państwu za nawiązaną współpracę. Wszystkim osobom przygotowującym paczkę dla rodziny, którą się opiekowałam. Dziękuję za odpowiedzialne podejście do przygotowywania paczki jak i ogromne zaangażowanie. Rodzina przygotowała dla Państwa prezent w postaci kartki świątecznej z życzeniami wykonanej przez córkę Marię.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Ile waszych rodzin zaangażowało się w tworzenie paczki 🙂 Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowywanie paczki – tak wielkiego prezentu! Drogim Darczyńcom wszystkim 100 razy!!! dziękujemy za prezenty i Wielkie serce! Prezenty sprawiły nam ogromną radość! Bardzo się przydadzą i pomogą. Życzymy szczęścia i błogosławieństwa Bożego na czas świąt.