Poznamy tajemnice Indian, wejdziemy do piramidy, poczujemy się jak Krzysztof Kolumb…

W sobotę 24.01.2015 r.  w ramach kółka turystycznego zapraszam uczniów gimnazjum i liceum na wycieczkę do Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera w Puszczykowie pod Poznaniem.

Zbiórka w holu głównym PKP Poznań (przed kasami) o godzinie 9.20 Powrót około godz. 14.00.

Trzeba zabrać ze sobą legitymację szkolną i pieniądze na bilet kolejowy oraz na bilet wstępu do muzeum – w sumie około 20 zł.

Proszę również przynieść zgodę od rodziców na udział w wycieczce i samodzielny powrót do domu z dworca PKP.

Wszystkich zainteresowanych proszę o zapisanie się na listę u pani Agnieszki Maląg lub pani Anity Stawik do piątku 23.01.2015 r.

Więcej informacji na temat muzeum można znaleźć na stronie internetowej : www.fiedler.pl