Dzień Kobiet w gimnazjum. Panowie stanęli na wysokości zadania!

Choć kalendarzowa wiosna jeszcze daleko, 8 marca w sercach wszystkich kobiet w naszej szkole zaświeciło słońce i podniosła się temperatura. Wszystko za sprawą dzielnych dżentelmenów, którzy nie zapomnieli o ich święcie.

Nie zabrakło kwiatów, życzeń, uśmiechów. Panowie postarali się, by dziewczęta czuły się tego dnia wyjątkowo. Zamienili klasy w przytulne kawiarnie, zasypywali je komplementami… Ale przygotowali także konkursy ze znajomości męskiego świata. Były także zawody sportowe. Dziewczyny poradziły sobie znakomicie. Panowie zaproponowali swoim koleżankom także seans filmowy. Panowie z klas trzecich gimnazjum przygotowali swoim damom wzruszające filmiki.

Wszystkie te atrakcje miały przypomnieć kobietom, że są niezastąpione, a świat bez nich byłby bardzo ubogi i na pewno straciłby wiele piękna…

Fotorelacja w galerii.