Z wizytą u Boskich! Zwiedzamy plan serialu „Rodzinka.pl”

Członkowie Salezjańskiej Kamery znów odwiedzili Warszawę. Tym razem wybraliśmy się na plan serialu i odwiedziliśmy rodzinę Boskich, która jest doskonale znana widzom TVP 2.

Najpierw dokładnie obejrzeliśmy pomieszczenia serialowego domu i kolejny raz przekonaliśmy się, że po drugiej stronie kamery wszystko wygląda zupełnie inaczej. Później uczestniczyliśmy w nagraniu serialowych scen i spotkaliśmy się z aktorami.

Dzięki wizycie na planie mogliśmy obserwować pracę tych, którzy na co dzień są niewidoczni: operatorzy kamer, dźwiękowcy, specjaliści od światła, garderobiane, makijażyści,  dekoratorzy wnętrz. Każdy człowiek obecny na planie ma do spełnienia bardzo ważną rolę. Jest niezbędny i niezastąpiony. Prawdą jest, że sukces konkretnej produkcji zależy od całej ekipy. Za powodzeniem „Rodzinki.pl” stoi przede wszystkim przyjazna atmosfera. Widać, że wszyscy się lubią. To procentuje.

Salezjańska Kamera wraca bogatsza o kolejne doświadczenia na pewno dużo się nauczyliśmy. Mamy nadzieję, że warszawskie spotkania z aktorami i ludźmi ze świata filmu staną się naszą tradycją. Już czekamy niecierpliwie na kolejną wizytę w stolicy.

Zapraszamy do galerii.