Słówko na dobry początek tygodnia

Młodzi, którzy kochają to, co im się podoba, niech nauczą się kochać i to, co podoba się im mniej: dyscyplina, nauka, umartwienie”
                                                                                                                                                                        św. Jan Bosko
W tym tygodniu św. Jan Bosko wzywa nas Kochani Byli Wychowankowie kolejny raz do pracy nad sobą. W każdym momencie swojego życia realizujemy rożne zadania. Niekiedy są to sprawy, które nie napawają radością. Ksiądz Bosko zwraca uwagę młodym, że nie zawsze w życiu wykonuje się polecenia, takie, które sprawiają nam radość i przyjemność. Pragnie by młodzi w trudach i przeciwnościach odnaleźli chęć do działania.
Kochani Byli Wychowankowie!
Nauczcie się kochać to, co podoba się wam mniej!
Dobrego tygodnia!