Brązowa Tarcza dla naszego Liceum

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu im. bł. Piątki Poznańskiej jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2015”.

Z tego odznaczenia mogą być zadowoleni nie tylko uczniowie, których bardzo dobre rezultaty na egzaminach maturalnych zostały docenione. Sukces ten jest również zasługą rodziców, którzy współpracują ze szkołą i motywują swoje dzieci do działania. Gratulacje należą się również nauczycielom, ponieważ nigdy nie szczędzili wysiłku, czasu i sił, by pracować z uczniami.

Cała społeczność szkoły zasłużyła sobie na ten sukces. Niech on motywuje i zachęca do dalszej, wytężonej pracy, której owoce z pewnością będą widoczne.

Z artykułem można zapoznać się TUTAJ