Podziękowanie za udział w akcji “I Ty możesz zostać zajączkiem”

„Człowiek nie jest wielki przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to,czym dzieli się z innym” (Jan Paweł II). 

 W imieniu pracowników i mieszkanek Domu Opieki Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu, pragniemy podziękować Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom Zespołu Szkół Salezjańskich za udział w akcji “I Ty możesz zostać zajączkiem”. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać zestawy kosmetyczne, które stały się nieocenionym prezentem świątecznym, dla tych, którzy nie spodziewali się, że zajączek wielkanocny jeszcze o nich pamięta.
Uczniowie klas pierwszych PSSP wykonali dla pensjonariuszek świąteczne upominki, które dodatkowo ubarwiły i rozweseliły świąteczny czas.
Warto pomagać!
Z serdecznymi podziękowaniami i wyrazami szacunku: Martyna Kaczmarek, Elżbieta Pietrzak