Przygotowania pierwszoklasistów do Wielkanocy

W naszej szkole zwyczajem stało się szukanie świątecznego zajączka. Uczniowie klas pierwszych a i b PSSP z niecierpliwością oczekiwali na zadania, których rozwiązanie doprowadzi ich do niespodzianki. Zadania terenowe od zajączka wymagały wiele sprytu, wiedzy i  umiejętności pracy w zespołach. Zajączek wymyślił bardzo ciekawe zadania nawet co dla niektórych wychowawców. Dziękujemy za pomoc nieocenionym Pomocnikom Zajączka:)

Pierwszoklasiści zorganizowali także w swoich klasach śniadanie wielkanocne. Zanim zasiedli do stołu rozmawiali o tradycjach wielkanocnych, złożyli sobie życzenia i podzieli się jajkiem. Uczniowie samodzielnie przygotowali zdrowe, wiosenne kanapki. Wykorzystali szczypiorek z własnych klasowych upraw.

Dziękujemy naszym wspaniałym, klasowym Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu śniadania.