“77 Bieg Opel Szpot” – zapraszamy

W Rankingu szkół sytuacja robi się już teraz coraz ciekawsza, na prowadzeniu bez zmian, czyli  II LO w Poznaniu, nasza szkoła jest na drugim miejscu, przegrywamy 53 pkt. a po raz pierwszy na miejscu medalowym znalazł się Zespół Szkól w Tulcach.

Mamy kilkoro liderów w naszej szkole : uczniowie  byli obecni na wszystkich biegach w tym roku: Julia Gocławska, Bartek Górski, Asia Górska, Jakub Gocławski, Łukasz Kosicki, Stanisław Kolecki, Jan Drzewiecki, Martyna Manicka, Błażej Kosicki, Julia Kubiak.

Zasady  punktacji w rankingu są niezmienne, co oznacza, że uczeń szkoły zdobywa w każdym biegu – 2 pkt w rankingu, a osoba towarzysząca (rodzic, rodzeństwo, nauczyciel, znajomi) – 1 pkt

Punktacja po trzech  biegach;

1. II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu                  454 pkt
2. Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu                    401 pkt
3. Zespół Szkół w Tulcach                                               245 pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu                        177 pkt