Zaświadczenia dla laureatów

15 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureata konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego.  Wśród  laureatów jest siedmioro uczniów z naszego gimnazjum: Zuzanna Bandosz – laureatka z języka polskiego i fizyki, Maria Milanowska – laureatka z fizyki, Aleksandra Sucharska – laureatka z biologii, Jakub Gosławski – laureat z fizyki, Jan Piechota – laureat z wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej, Jerzy Szczerba – laureat z fizyki i Michał Wiśniewski – laureat z fizyki.

Zaświadczenia i nagrody wręczali Wielkopolski Kurator Oświaty p. Elżbieta Walkowiak oraz  Wojewoda Wielkopolski p. Piotr Florek.
Uroczystość uświetnił występ kwintetu akordeonowego Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.

Laureatom, ich rodzicom oraz przygotowującym do konkursów nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii.