Nocne oblicze szkoły

Nocowanka to jedna z ulubionych form integracyjnych naszych uczniów.

Spotkanie klasy 1a i 1b miało miejsce z piątku na sobotę (17-18 kwietnia). Nie od dziś wiadomo, że najlepsza integracja to zabawa. Uczniowie wzięli udział w dyskotece, w trakcie której zaproponowano im zabawy, dzięki którym wszyscy mogli się lepiej poznać. Chłopcy rozegrali zacięty i emocjonujący mecz piłki nożnej. Dziewczęta dzielnie kibicowały swoim kolegom. Nie zabrakło także odrobiny refleksji – nasi harcerze zorganizowali świecowisko i odczytali wartościową gawędę o tym, co jest najważniejsze w życiu każdego człowieka. W czasie spotkania podjęliśmy próbę wspólnego śpiewania. Niestety, nie można jej zaliczyć do udanych. Nie można się poddawać – pierwsze koty za płoty. Trzeba trochę nad tym popracować i następnym razem na pewno będzie lepiej.

Chyba nie znalazłby się taki, który szybko zasnął. Nocnym rozmową i wymianie zdań nie było końca. Niektórzy przywitali nawet piękny świt nowego dnia.

Zapraszamy do galerii.