Zaproszenie na Szkolny Festyn (13 czerwca 2015)

Drodzy Rodzice, Wychowawcy, Uczniowie!

Serdecznie zapraszam na festyn szkolny 13 czerwca 2015 roku. Bardzo proszę już teraz o zarezerwowanie sobie tego terminu, byśmy mogli razem cieszyć się spotkaniem naszej szkolnej społeczności. Tegoroczny festyn będzie szczególny, bo obchodzimy właśnie 200 rocznicę urodzin księdza Jana Bosko. Pierwszym i najważniejszym przepisem św. Jana Bosko na świętość była radość – niech i nam jej nie zabraknie. Z księdzem Bosko będą szczególnie związane  atrakcje pikniku, ale na razie to jeszcze niespodzianka.

Festyn rozpocznie  o godz. 11.00  Msza Święta w kościele pw. Nawiedzenia NMP na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej 88.

Następnie od 12.00 do 15.00 czeka nas dużo dobrej zabawy na terenie boiska przy szkole i nie tylko… Nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci oraz rodziców.  Będzie plenerowa scena, niesamowici goście, cała masa niespodzianek, pokazów, prezentacji, konkursów i nagród…

Będą uruchomione: kawiarenka z domowymi wypiekami oraz grill z pysznymi kiełbaskami. Dla młodszych dzieci (2-6 lat) czynne będzie plenerowe przedszkole.

Zaplanowany jest też pchli targ, na którym każdy może znaleźć swój skarb.

Szczegółów pikniku proszę szukać wkrótce na naszej stronie www.

W razie złej pogody wszystkie atrakcje pomieszczą się w przestronnym budynku naszej szkoły.

Czekam z radością na to spotkanie i liczę bardzo na Państwa niezawodną, jak zawsze, obecność.

Do zobaczenia 13 czerwca,

Ks. Arkadiusz Szymczak