Zaproszenie na II debatę “Wyloguj się do życia, a robi się to TAK!” w Poznaniu online 29.04

 

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na drugą debatę „Wyloguj się do życia, a robi się to TAK!” 29 kwietnia w Poznaniu.

Spotkanie przeznaczone jest głównie dla rodziców, nauczycieli, pedagogów, opiekunów, a także uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podczas debaty dowiedzą się Państwo, co dobrego można zrobić dzięki Internetowi, jak używać go do własnych celów i nie dać mu się zwieść, jak brać z niego tylko to, co nam potrzebne.

Kampania społeczna „Wyloguj się do życia, a robi się to TAK” przedstawia zagrożenia wynikające z nadmiernego i niekontrolowanego korzystania z sieci wśród nastolatków. Równocześnie zachęca do szukania sposobów na zachowanie równowagi oraz łączenia aktywności w życiu z atrakcjami dostarczanymi przez świat wirtualny.

W spotkaniu, które odbędzie się w Poznaniu wezmą udział: 

Jacek Pyżalski – trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz ekspert w zakresie edukacji medialnej.

Tomasz Zalas – trener, psycholog, terapeuta, który specjalizuje się w profilaktyce antystresowej i komunikacji interpersonalnej.

Tatiana Mindewicz-Puacz – trener rozwoju osobistego, psychoterapeuta, prezes fundacji FIRST i autorka kampanii społecznych.

Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na żywo 29 kwietnia pod adresem www.wylogujsie.org.