Wróciliśmy na fotel lidera w 78. biegu z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”

Za oknami wiosna, w sercu również. Z  naszej szkoły na starcie kolejnego biegu pojawiło się około 170 osób.

Padł też tegoroczny rekord, gdyż aż 873 zawodników wystartowało do kolejnego biegu.

W rankingu szkół sytuacja cały czas jest bardzo ciekawa, nastąpiła zmiana lidera.

II LO w Poznaniu zostało zdystansowane przez Naszą Szkołę.

Jest jedno pytanie czy utrzymamy fotel lidera?

Zasady  punktacji w rankingu są niezmienne, co oznacza, że uczeń szkoły zdobywa w każdym biegu 2 pkt., a osoba towarzysząca 1pkt (nauczyciel, rodzic).

Zapraszam już w sobotę 30 maja 2015 roku na poznańską Maltę na 79. bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot”.

UWAGA!!!  Z powodu odbywających się w tym czasie Mistrzostw Europy w Wioślarstwie, Biuro, start i meta zostają przeniesione na Polanę Harcerza.

Biuro – czynne od 9.30 do 10.50, start do biegu godz. 11.00.

Ranking szkół po czwartym w 9. edycji biegu:

1. Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu                      721 pkt.

2. II Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu                    577 pkt.

3. Zespół Szkół w Tulcach                                                328 pkt.

4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu                          295 pkt.

Zapraszamy na krótką fotorelację z biegu.