Gra miejska “200 lat ze św. Janem Bosko”

Drodzy Rodzice, Wychowawcy, Uczniowie!

Czas już by podać więcej,  skrywanych dotąd szczegółów tegorocznego szkolnego festynu, który, przypominamy odbędzie się już za miesiąc, 13 czerwca 2015 roku, w godzinach 11.00-15.00, na boisku szkolnym. Czeka nas niesamowita, jedyna i niepowtarzalna salezjańska gra miejska “200 lat ze św. Janem Bosko”. A na jej zakończenie wielki i pyszny tort z 200 świeczkami na dwusetną rocznicę urodzin księdza Bosko oraz razem zbudowany, z puzzli, portret świętego.

Zapraszamy  więc do zabawy, która pomoże nam przybliżyć postać św. Jana Bosko, poznać się nawzajem z innymi rodzicami oraz wychowawcami i zintegrować. Udział w grze mogą wziąć zespoły uczniów, nauczycieli i rodziców liczące od 4 do 8 osób. Serdecznie zachęcamy do udziału uczniów, nauczycieli, rodziców.  Dorośli mogą startować jako opiekunowie towarzyszący dzieciom lub niezależnie w drużynach dorosłych. Drużyny mogą zapraszać nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły do swoich składów.

Droga do internetowej rejestracji prowadzić będzie przez zadania przygotowawcze. Będą one rozgrywać się już od jutra w szkole. Także proszę pytać dzieci i wychowawców. Nie będzie łatwo, ale na pewno damy radę 🙂

Na koniec jeszcze przypomnienie szczegółów festynu.

Festyn rozpocznie  o godz. 11.00  Msza Święta w kościele pw. Nawiedzenia NMP na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej 88.

Następnie od 12.00 do 15.00 czeka nas dużo dobrej zabawy na terenie boiska przy szkole i nie tylko… Oprócz gry “200 lat ze św. Janem Bosko”, typowych festynowych gier i zabaw będzie plenerowa scena, niesamowici goście, cała masa niespodzianek, pokazów, prezentacji, konkursów i nagród…

Będą uruchomione: kawiarenka z domowymi wypiekami oraz grill z pysznymi kiełbaskami. Dla młodszych dzieci (2-6 lat) czynne będzie plenerowe przedszkole.