“Dzień Europejski” w klasach 1-3 PSSP

W piątek 8 maja, w naszej szkole uczniowie klas 1-3 PSSP obchodzili Dzień Europejski. Na ten jeden dzień zaprosiliśmy uczniów do wspólnej podróży przez niektóre państwa Unii Europejskiej. Dzieci wybrały się w podróż do: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Francji. W poszczególnych krajach na podróżników czekały ciekawe zadania, quizy, układanki, szyfry do złamania. Uczniowie dołożyli wszelkich starań, aby zainteresować kolegów i koleżanki “swoim” państwem, przygotowano: prezentacje multimedialne, muzykę, wystawki tematyczne, tańce.  Wszystkie sale zostały starannie udekorowane, a uczniowie przyszli w charakterystycznych dla państwa barwach lub kostiumach. Był to dzień pełen niespodzianek i udanej zabawy.

W przygotowania Dnia Europejskiego włączyli się również rodzice naszych uczniów, za co wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do galerii.