Gra miejska “200 lat ze św. Janem Bosko” dodatkowe informacje

Drodzy Rodzice!

Nasza  salezjańska gra miejska “200 lat ze św. Janem Bosko” już  na dobre się rozkręciła. Bardzo nam miło przyjmować pierwsze rejestracje drużyn. Prosimy tylko by pamiętać, że w czasie festynu dzieci są pod wyłączną opieką rodziców. Proszę to uwzględniać przy zgłaszaniu  i  w składach drużyn. Oczywiście pomożemy przy przechodzeniu  przez ulice itd., ale w każdej drużynie młodszym dzieciom powinien towarzyszyć dorosły.

Na koniec jeszcze przypomnienie szczegółów festynu.

Festyn rozpocznie  o godz. 11.00  Msza Święta w kościele pw. Nawiedzenia NMP na osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej 88.

Następnie od 12.00 do 15.00 czeka nas dużo dobrej zabawy na terenie boiska przy szkole i nie tylko… Oprócz gry “200 lat ze św. Janem Bosko”, typowych festynowych gier i zabaw będzie plenerowa scena, niesamowici goście, cała masa niespodzianek, pokazów, prezentacji, konkursów i nagród…

Będą uruchomione: kawiarenka z domowymi wypiekami oraz grill z pysznymi kiełbaskami. Dla młodszych dzieci (2-6 lat) czynne będzie plenerowe przedszkole