Uroczyste zakończenie Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego…

Dnia 24 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy maturalnej przygotowali uroczystość zakończenia Szkoły. W tym ważnym dniu towarzyszyli im nauczyciele i rodzice, którzy każdego dnia dbali, aby tegoroczni maturzyści ukończyli Szkołę będąc „dobrymi chrześcijaninami i uczciwymi obywatelami”.

Dzień zakończenia był kolejnym wielkim wydarzeniem. Oficjalna cześć obfitowała w przemówienia i podziękowania, natomiast nieoficjalna urozmaicona była przedstawieniem, quizem wiedzy o klasie oraz słodkim poczęstunkiem.

Dla niektórych dziewięć lat w Szkołach Salezjańskich minęło jak jeden dzień. Chciałoby się powiedzieć – chwilo trwaj ale wszystko kiedyś ma swój koniec.

Dzisiejszego dnia uczniowie z rocznika ‘96 uczestniczyli w ostatnich lekcjach, usłyszeli ostatni szkolny dzwonek i otrzymali ostatnie świadectwo – ukończenia szkoły. Już jako absolwenci Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu im. bł. Piątki Poznańskiej przystąpią do egzaminów maturalnych z wybranych przez siebie przedmiotów.

A później – najdłuższe w życiu wakacje i … prawdziwe dorosłe życie.

Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminach i na wybranych przez siebie kierunkach studiów.

Fotorelacja w galerii.