Rejestracja – Festyn rodzinny – ZAPRASZAMY!

Świętujemy 200 rocznicę urodzin Jana Bosko, integrujemy się w gronie rodziców, wychowawców i  uczniów.

Jeśli znaleźliście  się na tej stronie– to znaczy, że wykonaliście zadania przygotowawcze i teraz przed wami tylko rejestracja! A potem – sama gra miejska – wybuchowa  mieszanka RPG i harcerskich podchodów. Planszą gry będzie okolica szkoły, a pionkami gracze podążający śladami ks. Jana Bosko by wypełnić powierzoną im misję, rozwiązać pogmatwane łamigłówki i  wykonać zadania, których normalnie nigdy by się nie podjęli.

Do udziału w grze zapraszamy zespoły uczniów, nauczycieli i rodziców liczące od 4 do 8 osób.

Zgłoszenia mailowe przyjmujemy pod adresem 200.lat.jan.bosko@gmail.compowinny mieć w tytule słowo “Rejestracja”.

Zgłoszenia powinny zawierać: Imię i nazwisko, klasę, wiek uczestników niepełnoletnich.

Ostateczny termin zgłoszeń mija 26  maja 2015 o 24.00.

Uwaga! W grze wszyscy wygrywają, na jej finale nie zabraknie nagród, emocji i atrakcji.