„Wpisani w Księdza Bosko”

Z radością informujemy, że podczas Mszy św. (13 czerwca, godz. 11:00) rozpoczynającej szkolny festyn rodzinny poświęcimy sztandar naszych szkół.
W tym dniu odbędzie się również odsłonięcie portretu Księdza Bosko wykonanego w technice kolażu. Portret powstanie z naszych zdjęć (uczniów, członków ich rodzin oraz pracowników szkół). W związku z tym zwracamy się z prośbą o dostarczanie fotografii do sekretariatu szkół. Państwa zdjęcia (osobne lub zbiorowe – rodzinne) powinny być w formie elektronicznej lub na płycie CD, w formacie JPG. Jednocześnie informujemy, że podczas jutrzejszych zebrań z rodzicami będzie istniała możliwość zrobienia sobie zdjęcia (przy portierni), które zostanie wykorzystane w projekcie.