Ogólnopolskie Dyktando Szkolne

14 maja w naszej szkole odbyło się Ogólnopolskie Dyktando Szkolne.  Całkowita liczba uczestników, w przedziale klas 4-6, w całej Polsce wynosiła, aż dwa tysiące trzystu dwudziestu jeden  uczniów!

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa wydelegowała trzydziestu jeden śmiałków do tego zadania.

MAMY TRZY WYRÓŻNIENIA!

Oto one: Agnieszka Bajer (miejsce 11), Weronika Pierz (miejsce 14) oraz Anna Bąk (miejsce 15)!!!!
Poniżsi uczniowie zajęli miejsca od 16 do 44:
Maja Gosławska, Magdalena Mołoń, Przemysław Pers, Zofia Purtak, Mateusz Matuszewski, Zuzanna Jachowska, Antoni Baszyński, Marek Bąk, Kacper Jaźwicki, Bruno Sabiniewicz, Anna Brodniewicz, Igor Jura, Antoni Syrysko, Celina Władczyk, Maja Dutkiewicz, Szymon Wiśniewski, Maria Rister, Kacper Kaźmierczak, Zofia Wawrzyniak, Mikołaj Płaszczewski, Marta Dutkiewicz, Hubert Jaźwicki, Emilia Mieloch, Krzysztof Matuszewski, Zofia Matusiak, Natalia Chudziak i Matylda Kubiak.
Jesteśmy z Was dumni !

Życzymy dalszych sukcesów!