Piknik Rodzinny klasy 1A

  „My rodzinę dobrą mamy, zawsze razem się trzymamy! I choć czasem czas nas goni my jak palce jednej dłoni. Mama, Tata, siostra, brat i ja – to mój mały świat!”

Takimi słowami piosenki uczniowie klasy 1A PSSP podsumowali występ dla swoich rodziców z okazji Dnia Maty i Taty. Pierwszoklasiści przygotowali taniec oraz deklamowali wiersze dla Mamy i Taty. Wyrazili w tych słowach swą wdzięczność za miłość, troskę i codzienny trud. Po wzruszających chwilach nastąpiło dalsze, miłe i radosne świętowanie. W rodzinnym gronie udaliśmy się na piknik na boisko szkolne. Był zasłużony odpoczynek, a także i zabawa, do której zaprosiliśmy wszystkich obecnych członków naszych rodzin. Zabawa była wyśmienita, co można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w galerii. Wszyscy przekonali się, „Jaka siła jest

w splecionych mocno dłoniach. Jaką moc ma spojrzenie w ludzkie oczy. Jak dobrze jest, gdy ludzi łączy serce”.

Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za serce!

Zapraszamy do galerii.