Tak się bawi 1A PGS!

Zbliża się koniec roku szkolnego i w związku z tym wybraliśmy się na wycieczkę klasową do Klotyldzina. To niewielka miejscowość w pobliżu Margonina. Mieszkaliśmy w pensjonacie w lesie, gdzie nawet zasięg komórek był ograniczony. Cisza, spokój, świeże powietrze. Dookoła wiele zwierząt, w tym konie na których uczyliśmy się jeździć.

Byliśmy również nad jeziorem, gdzie staraliśmy się jeździć na nartach… wodnych. Początki bywały trudne i ciężko było wystartować z brzegu, ale z każdą próbą udawało nam się to lepiej. Było wiele emocji, śmiechu i niesamowitych wywrotek.

Byliśmy również na rowerach wodnych niespotykanej konstrukcji, a nasza klasa stworzyła jeszcze bardziej niesamowity rower (szczegóły w galerii zdjęć).

Sporo czasu spędziliśmy w lesie gdzie zagraliśmy w „Podchody” i „Flagi”, które okazały się hitem wycieczki. Takiego zaangażowania w grę nikt się nie spodziewał.

Zapraszamy do galerii.