Gra terenowa „(Po)znawcy Poznania”

Nasi gimnazjaliści z klasy I b i II a zaprezentowali swoje liczne talenty podczas oryginalnego przedsięwzięcia, do którego zaprosili najmłodszych mieszkańców miasta. Przygotowana przez nich gra terenowa sprawdzająca wiedzę na temat Poznania była doskonale dostosowana do wieku jej uczestników. Maluchy bawiły się na terenie szkoły i nawet nie zauważyły… jak wiele się przy tym nauczyły. Przedszkolaki odmierzali czas przy pomocy koziołków, lepili rogale, jechali poczciwą bimbą, płynęli kajakiem, rysowali herb miasta i odpowiadali na przygotowane przez starszych kolegów pytania dotyczące Poznania. To tylko niektóre atrakcje. Trud został oceniony! Każdy przedszkolak został nagrodzony orderem POZNAWCY POZNANIA, który został wykonany przez gimnazjalistów. Oni także świetnie się bawili i wiele nauczyli.