Przygoda 2b PGS z drezynami.

W ostatnim tygodniu roku szkolnego, gdy głowy pełne już były wiedzy, oceny zostały  wystawione, a słońce przygrzewało coraz mocniej, wybraliśmy się na przejażdżkę drezynami.   Wraz z wychowawczynią Agnieszką Maląg oraz panią Anitą Stawik uczestniczyliśmy w niezwykłej wycieczce na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego.

U podnóża Góry Pożegowskiej w Mosinie wsiedliśmy w turystyczne drezyny, którymi wraz z przewodnikiem dotarliśmy na Osową Górę. Tam uczestniczyliśmy w lekcji przyrodniczej na temat rzeźby polodowcowej, a następnie raczyliśmy się kiełbaskami z ogniska.

Podczas jazdy drezynami mogliśmy nie tylko podziwiać piękno Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz przejeżdżające na sąsiednim torze pociągi, ale przede wszystkim świetnie się bawić. Z każdą minutą zyskiwaliśmy coraz bardziej wakacyjny nastrój. Wycieczka podobała nam się na tyle, że we wrześniu planujemy ją powtórzyć!

Zapraszamy do galerii.