Szkoła nocą, czyli nocowanie klasy 2B PSSP

W piątkowy wieczór, 18 września 2015 r., uczniowie klasy 2B PSSP stawili się wraz z rodzicami w szkole. Oczywiście rodzice szybko nas opuścili, aby pozwolić dzieciom na wieczorne harce pod okiem nauczycieli. Dzięki wspólnym działaniom wszystkie założone cele udało się świetnie zrealizować. Dzieci sprawdziły się w organizacji miejsca do spania, tańcu grupowym, malowaniu kolorowego snu, przygotowywaniu kolacji i śniadania, teście odwagi, a przede wszystkim szkolnych podchodach. Uczniowie zdobywali sprawności: tancerza, malarza, kuchcika i dobrego kolegi.
Sen był krótki, niektórzy chłopcy dyskutowali w śpiworach do godziny 24, a już o 6.30 rano budziły nas dźwięki muzyki.
A my, organizatorki nocy w szkole, przyznajemy, że drugoklasiści spisali się bardzo dobrze. Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy wsparli nas w tym wydarzeniu. Dziękujemy!
Martyna Kaczmarek, Dominika Czarnecka