4B – nasze wrześniowe wycieczki

W oczekiwaniu na zajęcia na basenie postanowiliśmy w każdy wtorek września wyjechać na krótką wycieczkę. Wszyscy wiemy, że nic tak nie zbliża ludzi jak wspólny wyjazd!  Na początku wybraliśmy się na piknik na Malcie. W następny wtorek pojechaliśmy pociągiem do Mosiny. Tam drezynami dojechaliśmy do Osowej Góry, gdzie piekliśmy na ognisku kiełbaski. 22 września na Starym Rynku wzięliśmy  udział w grze miejskiej zorganizowanej przez absolwenta naszej szkoły Kacpra Awzana. Zwiedziliśmy również salezjański kościół na ulicy Wronieckiej związany z Błogosławioną Piątką Poznańską. W ostatni wtorek września odwiedziliśmy rezerwat archeologiczny Genius Loci, gdzie dowiedzieliśmy się w jaki sposób w średniowieczu budowano wały obronne. Pogoda i dobre humory zawsze nam dopisywały

Zapraszamy do galerii.