Unihokej łączy dzieci

Złoty medal drużyny dziewcząt

W niedzielę 27 września dziewczęta z naszej szkoły wzięły udział w turnieju „Unihokej łączy dzieci”, który został rozegrany w Swarzędzu. W pierwszym meczu zagrały niezbyt dobrze chyba przez tremę i brak zgrania na początku sezonu, ale później było już coraz lepiej. W drugim meczu zwycięstwo z SP 20 Poznań, a w kolejnym czekał na nas faworyt turnieju z Kołaczkowa. Na pierwszy rzut oka nie mieliśmy szans, ale na boisku było już inaczej. W pewnym momencie było już 4:1 a skończyło się 4:2. Drużyna przeciwna nie dowierzała co się właśnie stało.

Ostatni mecz decydował o kolejności na podium. W przypadku zwycięstwa mieliśmy zapewnione złoto, ale nie było łatwo. Wyszliśmy na prowadzenie, ale później straciliśmy bramkę. Koniec meczu się zbliżał, a na tablicy wyników remis i wtedy piękna akcja Martyny Wawrzyniak, gol i wygrywamy 2:1. Oprócz złotych medali i pucharu nagrodą dla drużyny jest awans do ogólnopolskiego finału rozgrywek, który odbędzie się w listopadzie w Warszawie.

Gratulacje!

Skład: Maria Kubzdela, Maria Wyrwińska, Martyna Wawrzyniak, Anna Brodniewicz, Zosia Purtak, Michalina Ratajczak, Natalia Chudziak, Karolina Miłkowska i Zofia Wawrzyniak.

Trenerzy: Joanna Miłkowska i Łukasz Włoch

Fotorelacja w galerii.