Nocne harce klasy 2A PSSP z Hałabałą

W nocy z 2 na 3 października, drugoklasiści postanowili sprawdzić swoją odwagę i spędzili noc w szkole z dala od swoich ukochanych rodziców. Program klasowej zabawy zakładał podsumowanie lektury, którą uczniowie omawiali w minionym tygodniu. Książka „Z przygód krasnala Hałabały” L. Krzemienieckiej wprowadziła drugoklasistów w jesienny czas. Sympatyczny krasnal stał się naszym przewodnikiem. Tańczyliśmy krasnalowe tańce integracyjne, bawiliśmy się kasztanami i chustą animacyjną, budowaliśmy w grupach krasnalowe szałasy oraz rysowaliśmy Hałabałę i jego mieszkanie w dziupli. Zapraszamy do oglądania prac na szkolnym korytarzu klas 1-3 PSSP. Uczniowie bawili się wspaniale, uczyli się samodzielności i współpracy. Najcenniejsze było to, że mogliśmy być RAZEM i tworzyć prawdziwą klasową rodzinkę. Dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom za produkty na kolację i śniadanie oraz bezcenną pomoc.

Elżbieta Pietrzak i Monika Brylska