Zaproszenie!!!

W sobotę 21.11.2015 roku zapraszam uczniów PGS oraz PSLO do udziału w rajdzie turystycznym. Tym razem przespacerujemy się ulicami Poznania, biorąc udział w grze miejskiej – Questing “Początek Polski w Poznaniu”.

Wyprawa opowiada o najdawniejszych dziejach Ostrowa Tumskiego, pokazując miejsca związane z historią Mieszka I i Bolesława Chrobrego.
Na czym to polega?

W czasie wędrówki gracze zapoznają się z rymowaną opowieścią mówiącą o początkach państwa polskiego oraz rozwiązują wynikające z niej zadania i zagadki. Korzystając ze wskazówek zawartych w karcie startowej, gracze docierają do ostatniego punktu na trasie, w którym czeka na nich skrzynia skarbów z pamiątkową pieczęcią, Odcisk pieczęci w miejscu na skarb jest poświadczeniem ukończenia zabawy.

Zbiórka o godzinie 11.00 przed Katedrą. Zakończenie rajdu około 12.30.
Zgłoszenia na rajd przyjmuję osobiście lub poprzez Librusa do piątku 20.11.2015

Serdecznie zapraszam!

Agnieszka Maląg