Z pamiętnika 3b – „Listopad na wesoło”

Listopad nie kojarzy nam się dobrze ponieważ dni stają się krótsze, za oknem jest szaro, buro i deszczowo. Dnia 3 listopada wieczorem, uczniowie wraz z rodzicami wybrali się do Obserwatorium Astronomicznego przy gimnazjum w Kórniku, by oglądać niebo. Było naprawdę wspaniale i magicznie. Poza tym w naszej klasie w ostatnim czasie modne stały się gry planszowe i karciane. Uczniowie grają w niemal każdym możliwym momencie. Czyniąc na przekór listopadowej aurze, dnia 13 listopada zorganizowaliśmy nasz pierwszy klasowy wieczór gier planszowych. Ale było miło! Byli rodzice, dzieci, ich rodzeństwo, wspaniałe gry i …. pyszności na stole! 🙂 No cóż! Już oczekujemy na kolejne spotkanie ze sobą nawzajem i z grami planszowymi.

Zapraszamy do galerii.