Sukces Gimnazjalistów w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

W poniedziałek  16.11. 2015 w hali sportowej Gimnazjum 27 na Starym Żegrzu rywalizowali  najlepsi tenisiści stołowi poznańskich Gimnazjów.

Wśród dziewcząt o tytuł mistrzowski walczyły  uczennice Gim 27, Gim 31, Gim 33 oraz Publicznego Gimnazjum Salezjańskiego. Wśród chłopców o tytuł mistrzowski grali uczniowie Gim 26, Gim 29, Gim 31 oraz Publicznego Gimnazjum Salezjańskiego. Z radością informuję, że w zmaganiach  trwających od początku października uczniowie naszej szkoły odnieśli wielki sukces. Reprezentacja dziewcząt zajęła ostatecznie 4 miejsce wśród  poznańskich Gimnazjów a reprezentacja chłopców 2 miejsce awansując tym samym do etapu rozgrywek wojewódzkich.

Gratulacje należą się Magdzie Pakule, Małgorzacie Górskiej, Marcie Wiśniewskiej, Annie Koleckiej, Marcinowi Kaczmarkowi, Dominikowi Skrzydlewskiemu oraz Wiktorowi Kurzawskiemu. Podziękowania za pomoc w organizowaniu tak ważnych rozgrywek należą się również Jankowi Piechocie (uczniowi naszego LO) oraz za doping w finałowych rozgrywkach – Jackowi Andrzejewskiemu.

Gratulalacje ogromne.

Zapraszamy do galerii.