Puchar 5 Milionów

14 grudnia w poznańskiej Arenie grupa dzieci ze szkoły podstawowej wzięła udział w corocznych zawodach mikołajkowych “Puchar 5 Milionów” organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu.  Dzieci miały do wykonania różne ciekawe zadania min. toczenie śnieżnej kuli, pakowanie prezentów do wora św. Mikołaja, szybki przejazd saniami. W oczekiwaniu na swoją konkurencję dzieci spędzały czas na trampolinach i dmuchanych zamkach. Nasza reprezentacja zdobyła drugie miejsce.

 W skład reprezentacji weszli:
Abai Elżbieta, Adamus Maria, Baszyński Antoni, Bąk Leonard, Bąk Marek, Błędowski Antoni, Brodniewicz Katarzyna, Ciereszko Maciej, Dąbkiewicz Ignacy, Dąbkiewicz Klara, Dobecka Zofia, Drajer Jan, Grzywińska Maja, Kłoda Monika, Lisiak Kinga, Lisiecka Julianna, Matuszewski Krzysztof, Matuszewski Mateusz, Mikołajczak Paweł, Milanowski Jan, Parafiński Stanisław, Pers Agnieszka, Pers Przemysław, Plebańska Julianna, Rister Jan, Rychlik Mateusz, Silska Malwina, Skrzypczak Alicja, Stawik Tymon, Stryczyńska Magdalena, Stryczyńska Maria, Urbański Adam, Wawrzyniak Martyna, Wawrzyniak Zofia, Węgrzynowska Maria, Winter Stanisław, Wiśniewska Dobrochna, Wiśniewski Jan, Wiśniewski Szymon, Włoch Szymon, Wyrwińska Maria, Wyrwiński Karol, Zbąszyniak Jakub, Żarna Anna.
Trenerzy:
Kinga Paul-Wiciak, Łukasz Włoch, Joanna Miłkowska
Serdecznie gratulujemy!