Z pamiętnika 3b – „Szkoła nocą”

Dnia 18 grudnia od samego rana uczniowie klasy 3b byli podekscytowani – a to wszystko za sprawą nadchodzącej nocy, którą mieli spędzić w szkole. Śmiałkowie stawili się wraz potrzebnym ekwipunkiem w godzinach wieczornych. Następnie braliśmy udział w podchodach na terenie szkoły. Poszukiwanie innych kolegów i koleżanek było bardzo pasjonujące tym bardziej, że droga do ich odnalezienia niosła ze sobą wiele niespodzianek: przejścia przez ciemne korytarze, tajemniczą sowę  w szatni, oraz nie zawsze oczywiste zagadki. Następnie graliśmy w ukochane gry planszowe i karciane. Czas mijał nieubłaganie. Na koniec zostało nam tylko obejrzenie wieczorynki i pójście spać. Nie każdemu się to udało tak od razu, ale wszyscy byliśmy bardzo dzielni. Pozostaje nam teraz czekanie do kolejnej nocki w szkole.

Zapraszamy do galerii.