Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum

Od października w naszej szkole organizowany jest Szkolny Konkurs Matematyczny dla Uczniów Gimnazjum pod patronatem Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

Uczniowie chętni do udziału w konkursie rozwiązują co miesiąc zadania o podwyższonym stopniu trudności. Ci, którzy zdobędą największą liczbę punktów w miesiącu, otrzymują: tytuł Matematyka Miesiąca oraz cząstkową ocenę celującą z matematyki. Uczniowie, którzy zdobędą największą liczbę punktów w czasie roku szkolnego otrzymują: tytuł Matematyka Roku, cząstkową ocenę celującą z matematyki, dyplom oraz nagrodę ufundowaną przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Matematykiem Grudnia zostali:

Tomasz Jędra z klasy 1a PGS oraz Małgorzata Stutko z klasy 1c PGS.

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.