Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak wspaniale zaangażowali się w tegoroczną edycję akcji Szlachetna Paczka!

Dzięki waszej ofiarności potrzebująca rodzina otrzymała ogromne wsparcie.

Poniżej zamieszczamy list od wolontariusza, który opiekował się rodziną.

Drogi Darczyńco, razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem WLP-1648-504422), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina była bardzo wzruszona, gdy zobaczyła wolontariuszy wnoszących paczki do domu. Chłopcy od razu zaczęli rozpakowywać prezenty. Najbardziej cieszyli się z butów oraz gier planszowych. Żywność oraz środki czystości najbardziej ucieszyły Panią Kasię, odciążą finanse na zbliżające się święta. Łzy pojawiły się, gdy rodzina wśród paczek odnalazła kartki oraz rysunki od chłopców. Pan Andrzej nie może doczekać się lodówki, która dotrze w najbliższych dniach. Rodzina dziękuje za okazaną pomoc. Widać było szczęście oraz radość.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Pragnę serdecznie podziękować naszym Darczyńcom, których otwarte serca i chęć czynienia dobra są nieocenione w niesieniu pomocy. Darczyńcy dziękuję za wielkie zaangażowanie, wytrwałość w osiągnięciu zamierzonego celu. Osoby biorące udział w tworzeniu paczki podeszły do tego bardzo odpowiedzialnie oraz rozsądnie niosąc dobrą pomoc dla rodziny.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina dziękuje z całego serca za okazaną pomoc oraz wielkie serce. “Dzięki okazanej paczce nasze życie będzie dużo przyjemniejsze i łatwiejsze.” Państwa dobroć sprawia,że rodzina czuje, że można liczyć w trudnych chwilach na pomoc, która jest bezcenna. I nie można opisać jej słowami. Pani Kasia oraz dzieci, życzą wszystkiego najlepszego oraz zdrowych radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich!!!

Szkolne Salezjańskie Koło PCK