Konkurs mitologiczny

Miło mi poinformować, że ośmioro uczniów klas pierwszych naszego gimnazjum zostało laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej. Wśród nich znaleźli się: Bartosz Witczak (7 miejsce), Mateusz Ciesiński (8 miejsce), Małgorzata Stutko (11 miejsce), Wiktoria Luto i Weronika Iwanowska (12 miejsce), Laura Jęcz (13 miejsce), Anna Bąk (14 miejsce) oraz Weronika Ważyńska (15 miejsce). Gratulujemy! Dobre wyniki osiągnęli również pozostali uczniowie biorący udział w olimpadzie: Zuzanna Mieszała (17 miejsce), Małgorzata Mizerska, Małgorzata Górska, Marta Baranowska oraz Łukasz Tomyślak, reprezentujący szkołę podstawową. W konkurskie wzięło udział 2454 gimnazjalistów z całej Polski, w tym 313 z województwa wielkopolskiego.