Projekt Gimnazjalny – widać już metę!

Jesteśmy uczniami klasy IIb i w tym roku realizujemy projekt gimnazjalny “Organizujemy plan filmowy i nagrywamy reklamę naszej szkoły”. Wymarzyliśmy sobie, by zostać prawdziwymi kierownikami produkcji i w naszej szkole stworzyć plan filmowy. Od początku pracy nad projektem przekonaliśmy się, że marzenia same się nie spełniają, bo marzenia trzeba spełniać – dlatego zabraliśmy się do intensywnej pracy! Zaprosiliśmy do współpracy Salezjańskie Koło Fotograficzne, a także uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Przekonaliśmy się, że plan filmowy można podzielić na tych, których widać i tych, którzy pozostają niewidoczni. Zrozumieliśmy, że sukces konkretnej produkcji zależy od całej ekipy: aktorów, reżyserów, asystentów, operatorów kamer, specjalistów od światła, fotosistów i kierownika produkcji. Niebawem dowiemy się jak ważną rolę odgrywa montażysta. W poniedziałek padł ostatni klaps! Trzymajcie za nas kciuki – a tymczasem zapraszamy do galerii.