10 – lecie Szkoły – przygotowania

Drodzy Rodzice, w tym roku szkolnym rozpoczynamy świętowanie okrągłego jubileuszu powstania Szkół Salezjańskich w Poznaniu.

Z tej okazji Rada Rodziców PSSP, PGS oraz PSLO na spotkaniu w dniu 1.03.2016 roku, zaakceptowała projekt upominku od rodziców dla szkoły. Projekt ma charakter symboliczny i pragmatyczny. Mamy propozycję, aby każda klasa podarowała:

10 KRZESEŁ NA 10-LECIE SZKOŁY

Krzesła te będą wykorzystywane podczas uroczystości szkolnych, apeli, rekolekcji, egzaminów i będą służyć nam wszystkim przez wiele lat.

Prosimy obecne trójki klasowe o zapoznanie rodziców z treścią tej wiadomości na najbliższych zebraniach i deklarację do 15. 04.16, o uczestnictwie w programie poszczególnych klas. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Radą Rodziców.

Więcej informacji na temat krzeseł –> TUTAJ 

Pozdrawiamy Rada Rodziców