Historyczne finały

Po awansie chłopaków z gimnazjum do finału Mistrzostw Poznania w Unihokeju trzy kolejne nasze drużyny poszły w ich ślady. Najpierw dziewczęta z gimnazjum pokonując Gimnazjum nr 9 zapewniły sobie awans mimo nieznacznej porażki z Gimnazjum 55. Później dość pewnie awans wywalczyli chłopacy z PSSP pokonując SP 20, SP 5 i SP 25. Ostatnie rywalizację w półfinale rozpoczęły dziewczynki z podstawówki, ale one wygrywając dwa pierwsze mecze w turnieju z SP 25 i SP 28 również zapewniły sobie udział w finale.

Pierwszy raz w historii naszej szkoły obie drużyny z PSSP i PGS wezmą udział w turniejach, które wyłonią najlepsze drużyny w Poznaniu.

Składy drużyn:

Dziewczęta PGS: Magdalena Pakuła, Zuza Wiśniewska, Jadzia Wyrwińska, Marta Wiśniewska, Monika Michniak, Wiktoria Drajer, Agnieszka Bajer, Maja Gosławska, Gosia Mizerska, Liwia Skorosz i Anna Kolecka.

Dziewczęta PSSP: Maria Kubzdela, Maria Wyrwińska, Natalia Chudziak, Karolina Miłkowska, Zosia Wawrzyniak, Martyna Wawrzyniak, Ania Brodniewcz, Maja Dutkiewicz, Marta Dutkiewicz, Michalina Ratajczak, Magdalena Mołoń.

Chłopcy PSSP: Antek Syrysko, Marek Bąk, Stasiu Płuciennik, Tomek Brodniewicz, Hubert Jaźwicki, Kacper Jaźwicki, Szymon Wiśniewski, Stasiu Parafiński i Krzysiu Matuszewski.

Opiekun: Łukasz Włoch

Gratulacje i powodzenia w finałach a tymczasem zapraszamy do galerii.