Dziewczynki Mistrzyniami

Po zwycięskim finale chłopców, dziewczynki grające w reprezentacji naszej szkoły w unihokeju, nie chciały być gorsze i również wywalczyły złote medale. Rozpoczęły od meczu z SP 85 i wygrały go 4:0, ale nie był to mecz idealny w ich wykonaniu. Na szczęście w bramce mieliśmy świetnie dysponowaną Marysie Kubzdelę, a dziury w obronie i ataku dzielnie „łatała” grająca w pomocy Marysia Wyrwińska. Drugi mecz z SP 20 był naszym najsłabszym. Nie potrafiliśmy zakończyć akcji zdobyciem bramki, ale równocześnie bramki nie straciliśmy i wynik końcowy to 0:0.

W ostatnim meczu spotkaliśmy się z dziewczętami z SP 19, które chodzą do klasy o profilu sportowym. Ale ten mecz był w naszym wykonaniu dużo lepszy, a z bardzo dobrej strony pokazały się dziewczynki wchodzące na boisko z ławki. Pierwsza tercja zakończyła się remisem 0:0. Na początku drugiej tercji zdobyliśmy bramkę dzięki pięknemu strzałowi Karoliny Miłkowskiej. Choć obie drużyny miały kilka dobrych okazji do zdobycia bramek, to wynik się nie zmienił i zostaliśmy drugi raz w tym tygodniu Mistrzami Poznania w Unihokeju!

Skład zwycięskiej drużyny:

Maria Kubzdela, Natalia Chudziak, Magdalena Mołoń, Anna Brodniewicz, Karolina Miłkowska, Maria Rister, Zofia Purtak, Michalina Ratajczak, Maria Wyrwińska, Maja Dutkiewicz, Marta Dutkiewicz, Barbara Brzezińska i Julia Kawecka.

Trener: Łukasz Włoch

Zapraszamy do galerii.