Pies – najlepszym przyjacielem człowieka…

Dnia 10 marca 2016 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Psa w naszej szkole odbyło się rozwiązanie konkursu plastycznego dla uczniów klas 1 – 4 PSSP.

Konkurs pod nazwą „Pies – najlepszym przyjacielem człowieka” został zorganizowany przez uczennice klas drugich (Helenę Młodzińską, Martę Mroczyk, Jadzię Wyrwińską, Klarę Sędziak i Gabrysię Kulik) w ramach projektu gimnazjalnego.

Oprócz rozdania nagród uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami straży miejskiej, którzy przypomnieli zasady zachowania się w przypadku spotkania obcego psa i pokazali naszym najmłodszym kilka niebezpiecznych ras.

Po krótkiej prelekcji, uczniowie wzięli udział w sportowych konkurencjach, a po nich zostały rozdane nagrody i wyróżnienia w konkursie „Pies – najlepszym przyjacielem człowieka”.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się uczniowie:

Szymon Dmochowski, Jan Rister, Igor Kowalewski, Leonard Bąk, Zofia Winter, Piotr Łapacz, Antonina Kaczyńska, Zofia Nawrocka, Filip Sobkowiak, Mateusz Durniat, Jan Abai, Milena Maląg, Tymon Stawik, Klaudia Granops, Aniela Matusiak, Anna Leśniewska, Karol Żarna, Szymon Włoch, Mateusz Kwiatkowski, Tatiana Brodziak, Stanisław Kubiak, Stanisław Cieśla, Wiktoria Szymańska, Maria Skowrońska, Ida Gałdyńska, Zofia Kemp, Ksawery Laskowski, Franciszek Gałdyński, Emilia Czarnecka, Michalina Woniecka.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz bezpiecznych zabaw ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Zapraszamy do galerii.