Trzecie złoto w tym roku!

Po dwóch złotych medalach dziewczynek i chłopców ze szkoły podstawowej do rywalizacji w finale przystąpiły dziewczęta z PGS. I trzeba przyznać, że w bardzo efektownym stylu sięgnęły po złote medale Mistrzostw Gimnazjady w Unihokeju. Po ubiegłorocznym triumfie nastąpiła rewolucja w składzie, ale okazało się, że dziewczyny które dołączyły do drużyny w tym roku nie tylko nie osłabiły składu, ale zdecydowanie go wzmocniły. Najwięcej bramek zdobyła w meczach Maja Gosławska, a kilka bramek dołożyły Marta Wiśniewska, Weronika Wisoky i Monika Michniak. Bardzo dobrze wspomagała w ataku i obronie drużynę Jadzia Wyrwińska, a w obronie dzielnie spisywały się Anna Kolecka, Agnieszka Bajer, Maja Krawczyk, Wiktoria Drajer, Liwia Skorosz i Zuza Wiśniewska. Naszej bramki strzegła jak zwykle niezawodna Magda Pakuła.

Wyniki meczów:

PGS – G 29 3:0

PGS – G 41 4:2

PGS – G 55 5:0

Skład drużyny:

Magdalena Pakuła, Anna Kolecka, Agnieszka Bajer, Maja Krawczyk, Maja Gosławska, Liwia Skorosz, Jadwiga Wyrwińska, Marta Wiśniewska, Monika Michniak, Weronika Wisoky, Zuzanna Wiśniewska i Wiktoria Drajer.

Opiekun:Łukasz Włoch.

Gratulacje!

Zapraszamy do galerii.