Bieg im. o. Józefa Jońca

8 kwietnia odbył się szósty z kolei bieg im. o. Józefa Jońca organizowany przez Zespół Szkół Pijarskich. Jak co roku naszą szkołę podstawową reprezentowała bardzo duża grupa ponad 60 uczniów. Najmłodsze dzieci biegły na dystansie 300 metrów. W tej kategorii uczennica klasy 1c Zosia Lisiecka przybiegła jako trzecia na metę i zdobyła brąz. Wśród chłopców najlepszy z naszej szkoły był również uczeń klasy 1c Szymon Włoch – także wywalczył trzecie miejsce na podium. Najlepszy wynik wśród starszych uczennic osiągnęła Maria Wyrwińska z klasy szóstej, która na dystansie 1000 metrów była druga.

Serdecznie gratulujemy!

Ale nie wyniki są najważniejsze! Bardzo cieszymy się, że tak wielu uczniów chce godnie reprezentować naszą szkołę w zawodach i aktywnie spędzić czas w gronie rówieśników.
Życzymy dalszych sukcesów, do zobaczenia za rok.
Trenerzy: Kinga Paul-Wiciak, Łukasz Włoch, Joanna Miłkowska
W galerii fotorelacja – zapraszamy.