Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

We wtorek – 12 kwietnia br.  w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu 413 laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjów województwa wielkopolskiego odebrało z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty pani Elżbiety Leszczyńskiej zaświadczenia i nagrody.

W tegorocznych konkursach przedmiotowych uczestniczyło aż 50 043 uczniów z 575 gimnazjów województwa wielkopolskiego. Tytuł laureata uzyskało 558 uczniów.

Wśród nich było 11 uczniów naszej szkoły:

Alicja Bartkowiak
Zuzanna Spychała
Fabian Witt
  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów uświetnił występ uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.

Dane statystyczne dotyczące tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów gimnazjum województwa wielkopolskiego można zobaczyć na stronie http://www.ko.poznan.pl/

Wszystkim naszym laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do galerii.