Odkrywamy tajemnice stolicy

Trudno zrozumieć, dlaczego nasz wyjazd do Warszawy okazał się tak wyjątkowy, jeśli nie było się tam z nami. Bo atmosferę przyjaźni, wzajemnej życzliwości i dobrej zabawy trzeba po prostu poczuć.

Droga do Warszawy upłynęła w atmosferze pełnego napięcia radosnego oczekiwania. Już pierwszy dzień był bardzo intensywny. Rozpoczęliśmy od realizacji zadań projektowych, czyli spotkania z dziennikarzami i kierownikiem produkcji programu śniadaniowego “Dzień Dobry TVN”. Wieczorem wybraliśmy się do Teatru 6. piętro, by porozmawiać z aktorami. Nie zabrakło również wędrówki po Starym Mieście i Krakowskim Przedmieściu. Te miejsca Warszawy są bardzo urokliwe. Mają niezwykły klimat, ponieważ doskonale pamiętają historię. Dotarliśmy też do Łazienek. Dwu godzinny spacer minął nam bardzo szybko i przyjemnie. Wspaniała zabawa czekała nas w Centrum Nauki Mikołaja Kopernika. Mogliśmy poznawać świat w praktyce. Dotykać, sprawdzać, odkrywać tajemnice wszystkich dziedzin nauki. Podziwialiśmy także piękne ogrody na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej. Na zakończenie wycieczki wybraliśmy się do Teatru Polskiego. Zwiedzanie teatru zakończyło się z miłą rozmową z młodymi aktorami i oglądaniem spektaklu “Zemsta”.

Zapraszamy do galerii.